wz

Info - Novinky

Překonávání přírodních překážek 2

25. 5. 2012

Pozvánka na překonávání přírodních překážek 2
TERMÍN: 1.6. – 3.6. 2012
MÍSTO: ZÁKLADNA FORT OREGANO KOTVINA
Více info v následujícm letáku.

POZVÁNKA NA TÁBORNICKOU ŠKOLU

25. 5. 2012

Pokud se chcete přihlásit na tábornickou školu Slunečné Pasece, vyplňte prosím elektronickou přihlášku.

Zajímá Vás, co je to TŠ? Pročtěte si následující informační leták. (kliknutím na něj otevřete vícestránkový dokument)

Pokzvánka na podzimní Lipnici

25. 9. 2011

Přečtěte si pozvánku na podzimní Lipnici. Klikněte na obrázek pro přečtení pozvánky.

Fotky z EXperimentálního ZImního Táboření

17. 3. 2011

Do sekce galerie (podsekce EXZIT) byly přidány fotky z akce EXZIT 2010.

Cesta na západ - propagační akce tábornických škol pro mladší kamarády

9. 2. 2011

Do sekce galerie (podsekce další) byly přidány fotky z akce Cesta na západ.

Info o EXZITu 2010

23. 12. 2010

Ahoj Kamarádi,
přihlašování na letošní EXZIT je u konce. Na základě věkové skladby letošních účastníků nepůjde o klasický EXZIT (specializovanou tábornickou školu), ale zimní táboření s výukovým programem EXZITU, které uspořádá TK Poutníci ve spolupráci s týmem tábornické školy na Slunečné Pasece. Pevně věřím v úspěch letošní akce, a to že se nám podaří v mladých kamarádech prohlobit zájem o zimní táboření. A za rok, po splnění domluvené věkové hranice 15 let pro účastníka EXZITU, budou patřit obsolvetni letošního zimního táboření mezi nejlepší EXZITáky.

EXZIT 2010 se koná 25. 12. 2010 – 1. 1. 2011

1. 10. 2010

Přihlašovat se můžete na těchto stránkách pod záložkou EXZIT v sekci elektronické přihlášky.

Jedná se o několikadenní pobyt v přírodě, který se koná vždy mezi vánočními svátky a Novým rokem na Slunečné pasece pod Křemešníkem (legendárním tábořišti ČTU).

Považuje se za nadstavbu tábornických škol a je určen pro všechny, co si chtějí vyzkoušet táboření v extrémních podmínkách a dozvědět se trochu více o pobytu v "bílé" zimní přírodě.

Mezi hlavní oblasti znalostí zde patří meteorologie, izolační materiály, tepelný komfort, pohyb zasněženým terénem, překonávání zamrzlé vodní plochy, impregnace obuvi a výstroje, noclehy: týpí – stany – iglú – bivak.

ČTU noviny 3

1. 10. 2010

Dále je zde k shlédnutí již třetí číslo ČTU novin:

Aktualizace sekce s odkazy

27. 9. 2010

V sekci vzkazy byla aktualizována podsekce odkazy.

Nové galerie

13. 8. 2010

Do sekce galerie byly přidány 3 série fotek a to sice z akcí TŠ z roku 2006 (v podsekci TŠ), Setkání trampů pod Křemešníkem z roku 2008 (podsekce další) a Expedice Sharm-el-shaik z roku 2006 (podsekce další). Doufáme, že se Vám fotky budou líbit!

Nové sekce s odkazy

3. 7. 2010

Dnes byly vytvořeny dvě nové sekce. V menu "Vzkazy" přibyla položka "Odkazy", ve které najdete užitečné linky s podobným zaměřením, jako mají naše stránky. Druhá nově vytvořená sekce se nachází v "Přednáškách" pod položkou "Užitečné odkazy" - do této sekce budou přidávány odkazy na zdroje informací pro přednášky instruktorů.

Nová anketa, další číslo ČTU novin!

8. 6. 2010

Na základě informací od Vás, kamarádů ze všech koutů, jsme dospěli k názoru, že v naší uspěchané době má málokdo čas věnovat celých čtrnáct dní v kuse nadstavbovým aktivitám. Každý absolvuje svůj tábor, nějakou brigádu, či rekreaci s rodinou a partnerem a dovolená je pryč. To může být jeden z důvodů zmenšeného zájmu o tábornické školy v posledních letech. Proto máme rozpracované tři varianty časové vytíženosti budoucích táborových škol a na Vás v tuto chvíli je, abyste svým hlasem pomohli rozhodnout, kterou cestou se dále ubírat.

Hlasujte v pravém sloupci v anketě!


Zajímá Vás, jak probíhají přípravy na TŠ? Jaká sestava instruktorů na slunečnou paseku pojede? Přečtěte si aktuality v dalším čísle informačního letáku (kliknutím na něj otevřete vícestránkový dokument).

Přihlášky na TŠ

23. 5. 2010

Termín Tábornické Školy na Slunečné Pasece se blíží - pokud máte zájem se také přihlásit, vyplňte prosím elektronickou přihlášku.

Jste na těchto stránkách poprvé a zajímá Vás, co je to TŠ? Pročtěte si následující informační leták (kliknutím na něj otevřete vícestránkový dokument) a dozvíte se víc!

Svitek ČTU

23. 5. 2010

Byla vytvořena nová podsekce "Svitek ČTU" v sekci přednášky. Obsahuje základní informace týkající se ostatních přednášek, které postupně doplníme do příslušných sekcí.

Galerie

4. 5. 2010

Do sekce galerie byly přidány fotky z jednotlivých akcí. V budoucnu budou galerie dále přibývat, takže určitě budete mít na co dívat.

Aktializace sekce Co je TŠ, informační leták

27. 3. 2010

Dnes byly upraveny údaje v sekci Co je TŠ. Zaroveň byl přidán i informační leták do sekce Prezentační materiály TŠ.

Spuštění webu

17. 3. 2010

Dnes byl spuštěn nový web Tábornické Školy na Slunečné Pasece. Doufáme, že se Vám stránky zalíbí a budete si v novém postředí připadat jako doma. Web ještě není zcela naplněn obsahem (zvláště sekce Galerie a Přednášky), nicméně vše bude v nejbližší době doplněno.

Návštěvníci zde mohou najít nejen informace, fotky a zapojit se do diskuze - v příslušných sekcích můžete podat přihlášky na TŠ i EXZIT.

Kromě přihlášek se můžete zaregistrovat i ve Slunečné pasece a získat tak kontakty na ostatní kolegy táborníky, kteří už se zaregistrovali.

Pokud budete mít jakékoliv nápady a připomínky, napište je do dsikuze nebo na uts.admin@seznam.cz.


Anketa


BlueBoard.cz

Dnes je 22. 10. 2020

Svátek má Sabina,
zítra Teodor


login:
heslo:
Registrace

Počítadlo


počítadlo.abz.cz